Best Friends (me story)

9. března 2009 v 19:20 |  ze zivota
http://dl2.glitter-graphics.net/pub/994/994782ex8cllvyew.gif

Nejlepší kamarádka..a to je pro mě asik L.Budu jí tak říkat prostě je to L (EL).Nikdy jsem si nemyslela že naše super kamarádství vydrží tak dlouho!! Skro od páté třídy už jsem tušila , že ona je něco víc než jen normální kamarádka..bylo to NEJ kámoška a je! Nechápu jak L někdy může vymýšlet takové hlouposti ( i když přiznávám,že já nejsem o nic lepší).Prstě jsme takov super dvojka!

Ve všem si rozumíme,když se jedná o srandu nebo když je to vážné.Někdy mě dohazuje klukům no a ... jko někdy fakt sranda xD...Někdy zase musím pomoct já jí.Prostě jsme i kamarádky do nepohody.

Jsme vzhledem úplně rzdílné.Nejenomže L je vyžší a mladší,má taky čkoládové oči,které bych ji někdy ráda vzala a dala si je místo těch mích šedých!! Ano,mám šedé očka,je to divné ale je to tak xD...

Prostě abych to už konečně zhrunala.Jsem ráda , že jsem L poznala a že jsme se tak hodně zblížili! Je to nejlepší holka na světě a myslím,že ji potá v životě jen to nejlepší-aspoň jí to přeji.. Musím uznat,že je t pro mě fakt bestová kámoška ze všech! Můžu jí říct vše a to mě dost uklidňuje..fakt L je nej!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama