Nadávky a pomluvy

8. března 2009 v 15:38 |  pravda spolecnosti
http://dl10.glitter-graphics.net/pub/229/229560k7yqeefr8b.gif

Nadávky a pomluvy jsou nejhorší co může ve společnosti být..Jsou dva druhy pomluv.Jeden je,že když někdo pomlouvá člověka jen proto,že mu závidí nebo tak,tak si vždy nějakou pomluvu najde.Pravda je,že když někdo někomu závidí nebo žárlí tak toho dotyčného pořád sleduje a hledá na něm chyby.Až nějakou najde,začne hned pomlouvat..Druhé pomlouvání je pravda.Když někoho pomlouváme a ten klep je pravda,tak to není nic špatného.Ano, je to sice špatné , ale ten drb je založen na pravdě a není z toho,že by ten jeden člověk nesnášel toho druhého.No neříkejte,že jste ani jednou v životě nepomluvli jednu svoji kamarádku..je jedno jakou,ale určitě nemůpžete být takoví,že jste to nikdy neudělali.

Nadávky jsou strašné, a to z jednoho důvodu.To je ten,že nadávky se říkají do očí.Ale kolikrát je to lepší než pomluvi,protože aspoň víte,co si druzí o vás myslí.Upřímě,toto já už moc neřeším,jelikož máme všichni své chyby,není možné aby se nadávky nešířili.Aby se nepomloouvalo.

Závěrem asi je,že nadávky a pomluvi jsou přirozené.No řekněte,kdyby byl svět dokonalí bez nadávek byla by to otřesná nuda.Strašná nuda.Ta nejhorší! A to proto,že by se nic nedělu. Nemhli by být časopisy protože ti jsou většinou skor jen o drbech a pomluvách slavných.Nemohli by jste koho pomlouvat ( to dělá skoro každý když nemá co dělat) ...prostě by tu byla nuda!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama