Květen 2009

Pozastawuji blogishek

14. května 2009 v 5:28 new on blog
Moc se všem omlouvám,ale jak sem chyběla ten jeden měsíc tak totálně nestíhám..snažím se dopisovat sešity a učit se..hey to fakt nejde xD..už mám z toho hlavu kolem ještě ke všemu jako další kecy do mě walijoou holky..mno no comment jako xD...pristi mesic mozna bude w provzu!!

Zatím pá!

Diary 2.5.09

2. května 2009 v 7:36 diary
http://i22.photobucket.com/albums/b304/ijgfotoes/z98706735.gif

Awoy všem! Moc se omlouvám,že jsem tu nenapsala žádné články ale našla jsem jednu upa sQělou hru do které jsem se prostě zažrala jako! Mno a na tento týden co bude,jedu k babičce takže tu nebudu psát články,jelikož ještě nemají internet..Ale hned jak přijedu tak oběhnu mé LWE SB!! Prosím,nemylete si , že vás ignoruji,mám vás moc ráda SB a necu vás ztratit!! Doufám,že si to přečtete!!

-V textu důležité sdělení pro SB!

Diary 1.5.09

1. května 2009 v 11:30 diary
http://i22.photobucket.com/albums/b304/ijgfotoes/z98706735.gif

AwOooOy! Tak tady všechny novévýtám! Tato ikonka odteď bude doprovázen nonstop můj diář! A proč sem se tak rozhodla?? Mno,prostě ta hello kitty u toho pc je přesná ne? xD..Jako prostě se mi to libí a nawíc je to růžové-což právě teď ladí dcela pěkně s dessem.

Mno jinaQ dneska to je celkem w poho.Přidám dnes sem samzřejmě další článečky aby jste měli co číst.Ale hlavně doufám,že poroste návštěvnost tohoto blogu.V poslední době si myslím,že by mohla být vyžší než právě je,ale co už! xD

Zatím všechny zdravím !

D.Princess

>> 1.Máj! Lásky čas!

1. května 2009 v 8:44 new on blog
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/665/665735uc5onqflvv.jpg

Je tu 1.máj! Chápete t všichni?? Lásky čas..bohužel pro mne to lásku moc neznamená,ale co už! Proto Vám všem přeji aby jste si to patřičně užili se svými milovanými! I když nikoho nemáte, tak můžete razit někam s kamarádkama! A i když máte smutnou náladu,aspoň si vijdite někam sami. I když to nebude moc ono,ale za to to přece stojí!

Taaakže ještě přeji všem SB krásne Máj!! Ať si ho dobře užijete-ne tak jako ja xD...

>>Pro někoho zábava..pro druhého utrpení

1. května 2009 v 8:38 ze zivota
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/412/412024n2zjb7ldxw.gif

Znáte to.Partička nafoukaných holek , ale všichni je milujou.Chcete být jako ony a patřit do jejich party..Uděláte něco,za co by vás hned ztrapnili,ale jedna se slituje...hmm...a tady to začíná!

Prošla jsem kolem té party,nikdo se jako obvykle na mě ani nepodíval.A pak jsem udělala něco,za co by mě tyt holky právem ztrapnily. "Ehm..ahoj!"hrdinsky jsem se k nim postavila. Všechny se s nechutí tčili na mě a slyšela jsem jak jedna šeptala co jsem zač. " Tak hele chudinko...!" začala Cartney. Ale v tom ji jedna zarazila a přátelsky se usmála. " Chceš k nám patřit co?? " zeptala se s nezvyklím hezkým tónem. Kývla jsem. Ona-Madonna se usmála.Vzala mě kolem ramen a obě sme šly chodbou! Ruku v ruce,všichni se za námi udiveně otáčeli.Byl to jako vyplněný sen!
Došli jsme až k WC a tam jsme se zastavili u zrcadel a teď jsem viděla ji a mě.Spokojeně si prohrábla vlasy a koukla na mě. " Vidíš ten rozdíl?" ukázala na mě a ji. Já mlčky kývla. Ptom následovala její velká přednáška jak se mám a nemám oblékat.Upřímě mě to celkem zaujalo jak ve všem má Madonna rozhled.
Hodila jsem sebou do postele a vzdychla.Tašky od nákupu byly hozené v rohu a já doufala,že Madonna bude spokojená.Ale nakonec to dopadlo jinak.Ano,sice jsem všechny z party předběhla v kráse oblečení,ale nikdo mě nebral.Když jsem k nim došla vysmáli se mi do xichtu a ještě na mě Madonna vylila jahodovej shake - přesně na můj novej top. Všichni okolo vybuchli smíchy.To nebylo vše.Pod mu skříňkou byly rozpatlaný vejca-bohužel sem si jich všimla až když sem se už v nich válela...Už vím,že nebudu nikdy loutka ppulárních.Je to hnusné od nich a už nikdy nechci být jako ony!!!


Příběh sem si vymyslela,ale tak nějak zhruba to v realu je..